Kerkdiensten

 

Hieronder vindt u de erediensten van deze maand. Deze informatie komt uit de laatste Kerkwijzer. Aanvullingen en/of veranderingen worden zo goed mogelijk bijgewerkt.

Op deze pagina kunt u tevens de kerkdiensten van de afgelopen 3 maanden beluisteren. Alle diensten die zijn onderstreept kunnen worden beluisterd door erop te klikken.

Celis Dekker + liturgisch bloemschikken

Hieronder vindt u de erediensten. U kunt de dienst beluisteren door op de blauwe link van de voorganger te klikken. 

Zondag 24 juni 2018:
- 09.30 uur: Ds. E. van Bolhuis-Szabo (Hendrik Ido Ambacht)
- 18.00 uur: Ds. J. Hansum (Lunteren) | Gez. dienst in NHK
- 18.30 uur: Sing Out | Meditatie: Mevr Hannie Wijnands | IKW Jeugddienst mmv koor "Chaverim" bij de muziektent

Zondag 17 juni 2018: kerkbrief   
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder 
15.00 uur: Ds. B. Ridder | Aangepaste kerkdienst   Liederen

Zondag 10 juni 2018: kerkbrief
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | Jubileum Celis Dekker, koffiedrinken na de dienst
- 18.00 uur: Ds. B. Ridder | Gez. dienst in NHK, themadienst

Zondag 3 juni 2018: kerkbrief
- 09.30 uur: Ds. K.D. van den Hout (Woudrichem) | Avondmaal (aan tafel), Jeugdkerk 
- 18.30 uur: Ds. B. Ridder | Avondmaal (aan tafel)

Zondag 27 mei 2018:
- 09.30 uur: Ds. C. Hendriksen (Woudrichem)
- 18.00 uur: Ds. A.W.W. de Ruiter (Wijk en Aalburg) | Gez. dienst in NHK
- 18.30 uur: Dhr. Arie de Rover (Hardinxveld-Giessendam) | IKW Jeugddienst mmv Trio "Charming Tree" in GK

Zondag 20 mei 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | Pinksteren, belijdenis
- 18.30 uur: Ds. D.C. Groenendijk (Klundert)

Zondag 13 mei 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder 
- 18.30 uur: Ds. G.J. Wolters (Almkerk) | Gez. dienst in GK, themadienst

Donderdag 10 mei 2018 (Hemelvaartsdag):
- 09.30 uur: Ds. H. Dekker (Dussen) 

Zondag 6 mei 2018:
- 09.30 uur: Ds. H. Bouma (Kampen) | koffiedrinken na de dienst, Jeugdkerk 
- 18.30 uur: Ds. O.O. Grevink (Waalwijk) 

Dankdienst G. Struik 3 mei 2018

Zondag 29 april 2018:
- 09.30 uur: Ds. H.J.K. Gierkink - Geerenstein (Giessen-Rijswijk)
- 18.00 uur: Kand. M.H. Bil (Zwijndrecht) | Gezamenlijke dienst in NHK
- 18.30 uur: Leen Koster | IKW Jeugddienst mmv Leen Koster (zanger) in GK

Zondag 22 april 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder 
- 18.30 uur: Ds. G.C. Lock (Uitwijk) 

afscheidsdienst J. P. van Breugel-de Peuter 17 april 2018

Zondag 15 april 2018:
- 10.30 uur: Ds. B. Ridder | UITSLAAPDIENST ( Jongerenviering), koffiedrinken VOOR de dienst
- 18.30 uur: Dhr. R. Pierik 

Zondag 8 april 2018:
- 09.30 uur: Ds. J. Greven (Blaricum) | jeugdkerk
- 18.00 uur: Ds. B. Ridder | Gezamenlijke (thema)dienst in NHK

Zondag 1 april 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | Pasen, koffiedrinken na de dienst

Zaterdag 31 maart 2018: 
- 21.00 uur: Dhr. R. Pierik | Stille Zaterdag

Vrijdag 30 maart 2018: 
- 19.30 uur: Ds. B. Ridder | Goede Vrijdag

Donderdag 29 maart 2018: 
- 19.30 uur: Ds. B. Ridder | Witte Donderdag

Dienst zondag 25 maart 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | 6e zondag 40 dagen tijd
- 18.00 uur: Ds. A.A. Wisman (Nieuw-Lekkerland) | Gezamenlijke (thema)dienst in NHK
- 18.30 uur: Mevr. Mieke van Velzen (Vleuten) | IKW jeugdsamenkomst in de GK mmv Gospelkoor "Sound of Joy" uit Werkendam.

Dienst zondag 18 maart 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | 5e zondag 40 dagen tijd
- 18.30 uur: Ds. B. Ridder | Zangdienst

Dienst woensdag 14 maart 2018: 
- 19.30 uur: Ds. B. Ridder | Biddag

Diensten zondag 11 maart 2018:
- 09.30 uur: Ds. E. van Bolhuis-Szabo (Hendrik Ido Ambacht) | 4e zondag 40 dagen tijd
- 18.30 uur: Ds. G.J. Wolters (Almkerk) | Gezamenlijke (thema)dienst in GK

Diensten zondag 4 maart 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | 3e zondag 40 dagen tijd, jeugdkerk, koffiedrinken
- 18.30 uur: Ds. G.C. Lock (Uitwijk)

Diensten zondag 25 februari 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder  | 2e zondag 40 dagen tijd
- 18.00 uur: Ds. N.W. van den Houten (Ede) | Gezamenlijke dienst in NHK
- 18.30 uur: Dhr. Rene Ruitenberg, schaatser | IKW jeugdsamenkomst in de GK mmv Tienerkoor "Tutti" uit Gorinchem.

Diensten zondag 18 februari 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | 1e zondag 40 dagen tijd
- 18.30 uur: Ds. A.A. Wisman (Nieuw-Lekkerland)

Afscheidsdienst 16 februari 2018  J. Kolf-van der Meijden

Diensten zondag 11 februari 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | Jongerenviering
- 18.00 uur: Ds. B. Ridder | Gezamenlijke (thema)dienst in NHK

Diensten zondag 4 februari 2018:
- 09.30 uur: Ds. O.O. Grevink (Waalwijk) | Jeugdkerk, koffiedrinken na de dienst
- 18.30 uur: Dhr. R. Pierik | Vesper

Diensten zondag 28 januari 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | diaconale dienst m.m.v. Kerk in Actie consulent Gerdine Klein
- 18.00 uur: Ds. R.R. Maathuis (Werkendam) | Gezamenlijke dienst in NHK
- 18.30 uur: Dhr. K. van Velzen (Blaricum) | IKW jeugdsamenkomst in de GK m.m.v. Gospelkoor "Living Words" uit Valkenburg.

Diensten zondag 21 januari 2018: 
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | Avondmaal (lopend)
- 18.30 uur: Ds. H.J.K. Gierkink - van Geerenstein (Giessen-Rijswijk) | Avondmaal (tafel)

Diensten zondag 14 januari 2018:
- 09.30 uur: Ds. K.D. van den Hout (Woudrichem)
- 18.30 uur: Ds. G.J. Wolters | Gezamenlijke (thema)dienst in GK

Diensten zondag 7 januari 2018:
- 09.30 uur: Ds. B. Ridder | Dopen, Jeugdkerk, koffiedrinken
- 18.30 uur: Ds. B. Ridder 

Diensten maandag 1 januari 2018: 
- 10.00 uur: Ds. B. Ridder | Nieuwjaarsdienst, koffiedrinken